Glede na plačljivi kanal (Showtime) in realistične ideje, bi človek pričakoval serijo, ki bo konkurirala The Wire in Sopranovim, a iz tega ni bilo nič, serija je na nivoju povprečnega političnega filmskega trilerja. Na nobenem nivoju se serija ne premakne iz povprečja, pri samih osebah točno veš kaj se bo zgodilo oziroma vemo, da bo končna odločitev samo binarna, ne odprta, same agencije in vsi njihovi zaposleni so predstavljeni kot neprofesionalni kavboji, razen dveh posameznikov, ki bijeta boje na vseh straneh zato da bi naredila svoje delo. Klišeji, klišeji, klišeji, serija gradi samo na strahu amerike pred teroristi in softcore seksu ki ga ponuja showtime.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar