Arkham City ima velike čevlje za zafilat, sledi namreč igri ki je istočasno, dokazala da se lahko zahodni studio naredi dober, enostaven in globok melee boj v tretjeosebni igri in da lahko zelo dobro izkoristič licenco če poznaš material in veš kaj počneš. To jim je uspelo tudi v nadaljevanju, igra je še vedno dobra, a jim manjka ta ogromna stopnica, oziroma dve, ker jim je res nekaj uspelo dokazat, lahko bi celo rekli narediti nekaj novega. Tako so se odločili narediti kvazi freerome četrt mesta, kar pa je škodovalo ritmu igre in level designu.
domača stran
Ni komentarjev:
Objavite komentar