četrtek, 19. januar 2012

The Elder Scrolls: Skyrim

Skyrim je izdela za širok krog igralcev, vizualno zanimiva, z najboljšim bojem v seriji, detaljnim svetom in "eksotičnim" polarno alpskim podnebjem, s kvaliteto pisanja na nivoju Fallout New Vegasa. Po drugi strani imaš pa POS tehnično plat igre, bugi v 20% questov, "game ending" bugi v guild chain questih, famozni 1.2 patch ki več stvari sesul kot popravil in to vse dodatno še zagreni dejstvo, da igra tehnično ni nič drugega kot evolucija Obliviona in da delajo na isti kombinaciji softwarea/hardwera že 7 let. Proti Oblivionu so tudi način levelanja in pridobivanja znanja spremenili z dodajanjem perkov, ter da ni več možno narediti pol boga z vsemi možnimi znanji, ampak je potreben replay z novim, nekaj kar res rabimo narest pri 200+ urnem preigravanju enega karakterja.

domača stran

Ni komentarjev:

Objavite komentar