torek, 31. januar 2012

Home Alone 2: Lost in New York

Film sem si prvič ogledal čez odrasle oči po otroškem gledanju pri kakšnih 11ih letih,  to je verjetno en najbolj nasilnih filmov, kar sem jih videl izven horror žanra in je zanimiva časovna kapsula pogleda na svet 17 let nazaj in črnobelo delitev vsega. Lopova sta slaba, ker sta pobegnila iz zapora, zato ju lahko mladi nedolžni blotni deček zažge, eksplodira, porine s strehe, strese z elektriko in zlomi lobanjo z večkratnim metom opeke v obraz. Nič nimam proti slapstick humorju, vendar mora posameznik vsaj preživet tako poškodbo če bi se zgodilo zares, tukaj bi bila pa lopova mrtva 5x vsak v 20 minutah.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar