Postal 3 je največji jajc od iger, kar sem jih igral v zadnjem deseletju. Če ignoriram vse buge, je igra sestavljena iz ločenih majhnih kvadratnih levelov, katerega se poseli naključno spawnana AI, vse skupaj na nivoju tretjerazrednega moda. Humor iz preteklih iger je tudi zginil, nesmešni, kulturno zaostali onelinerji se konstantno ponavljajo s strani sovražnikov.
domača stran
Ni komentarjev:
Objavite komentar