Yakuza ostaja edina serija Sege, ki še vedno prinaša denar in kvalitetne opise, zato se silijo z izdajo novih delov in spinoffov, ki z vsakim nadaljevanjem razrečijo idejo in point igre. S štirico je virus spinoffov prešlo tudi na "uradno" nadaljevanje, iz katerega naredi štirico najslabšo igro v seriji in v ustih dodatno pusti slab okus po fenomenalni epski trojki. Serija potrebuje reboot, morajo opustiti Kazumo in narediti nov glavni karakter in ne delat Star Trek: Generations, ki mora Shatnerja silit v TNG vesolje.
domača stran
Ni komentarjev:
Objavite komentar