sreda, 1. februar 2012

Balada triste de trompeta

Vizualno zanimiv film s sivo ne-hollywoodsko fabulo, dobrimi igralci in režijo. Dober film, ki bi se lahko pridružil odličnim ob boku Favnovemu labirintu, a ima na trenutke slab CG, ki se mi zdi na trenutke celo nepotreben, ter nekaj izvenkarakternih dejanj glavnega junaka, ki razvrednotijo napetost v zadnji tretjini in nasplošno poneumijo film. A vseeno ga lahko samo priporočim, njegova izgled je tako drugačen in zanimiv, da je vreden ogleda.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar