sreda, 1. februar 2012

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

Slabi filmi z imenom Twilight se nadaljujejo in zadnjega lahko obtožeimo še dolgoveznosti, pedofilije in najbolj neumnega imena ever. Zgodbo v filmu bi se dalo z nekim normalnim filmskim izražanjem upodobiti v cca 40-60 minutah, toliko dolgočasnih in nepotrebnih montaž jaz še nisem videl v filmu. Ne razumem zakaj fani jasno ne zahtevajo boljše kvalitete filmov, Harry Potter je lepo dokazal da se da.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar