sobota, 3. marec 2012

Downton Abbey (1. sezona)

Serija ima vse kar potrebuje za kritični uspeh, a so jo s komercialnimi prijemi poškodovali. Tekom prve serije imamo kar štiri Ross/Rachel pare, vse v različnih starostih in stanovih, tako da te bo vsakega gledalca vsaj ene ljubezenska zgodba zahakljala, antagonista v svoji enostavnosti in primitivnih motivih pobegnila iz risanke, obregnil bi se tudi ob casting, ki so glede na osebe ki jih igrajo preveč "lepi" in posredno bolj komercialno zanimivi. Velika škoda v glavnem, to je nadaljevanka, ki bi lahko bila nekakšen britanski "Mad Men".

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar