nedelja, 18. marec 2012

Star Wars The Old Republic

Glede na to da je igra izšla 7 let po WoWu, ima lastno kvazi sci-fi vesolje in je imela ogromen budget, sem negativno presenečen kako se igra na skoraj identičen način. Da, nekatere stvari so poenostavljene in bolj dodelane, a samo jedro igre ostaja enako, ni nobenega resnega napredka. Ko igra izzide ne bi smela in zbujati občutka starosti, a za fane SW-ja je verjetno to končno mana z neba ker imajo spodoben MMO.

domača stran

Ni komentarjev:

Objavite komentar