ponedeljek, 2. april 2012

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Žalostno je stanje akcijskih hollywoodskih filmov, ko mora biti vedno prisoten J.J. Abrams da se izda povprečen žanrski film. Da je šla MI serija v te vode me ne moti, kar me je konstantno predstavljanje agantov in njihove tehnologije, kot komične in nezanesljive, ljudje ki naj bi bili elita elit vseh vohunskih agencij. To je namreč naredilo MI agente in Bonda v preteklosti kul, kakšni zajebani profiči so, ne iz kakšnih jajc narejenih zaradi lastne nesposobnosti se bojo rešili.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar