We Bought a Zoo je zgodba posneta po resničnih dogoodkih, a je preveč začinjena s čustvenim bullshitom in prekomernimi stavki, ki bi človeka ki ne zgleda tako dobro kot Matt Damon in Scarlett Johansson izpadel kot sociopat. Tisti, ki je predeloval zgodbo enostavno ne spoštuje svoje publike dovolj, material sam je dovolj dober, igralci tudi, ne vem zakaj je bilo treba pretiravat in vse lepo zapakirat in narediti karseda čustveno in romantično. Ali nismo vsi videli kakšne družinske drame zmagujejo na oskarjih?
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar