CSI se z vsako sezono izgublja svoje adute, to so dobro in prepričljivo napisani karakterji. Pravzaprav so z izgubo Willowsove začeli graditi novo dinastijo z Russelom in Finlayov, ki pa sta dolgočasna dvo dimenzionalna karakterja. Edino kar je še dobro v seriji je visok režiserski standard in nekako se uspešno oklepajo Las Vegaškega "quirkenessa", čisto možno da zato ker vse bolj obiskujejo stare dobro zapisane case-e.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar