Ob gledanju se dobi občutek da je ta film v sklopu TV serije, liki so glede na kompleksne odnose slabo definirani, v zadnjih dvajsetih minutah gre pa v čudne vode kjer se izkažejo vsi grifterji za nasilne sociopate. Cilj filma je bil dobiti 3 relativno dobre igralce, ki bi se poskušali med sabo opetnajstiti ter preko tega spoznavali njihove karakterje, a je zgodba preveč enostavna in počasna in zaradi tega propade. Če bi ugibal, bi rekel da so poskušali narediti film iz 70ih, a brez vsakega stila.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar