Zadnja sezona Housa deluje vsiljeno, zdravstveni primeri so nezanimivi, tema konca in negativnosti se ponavlja preko celotne sezone in daje občutek da je vse spisano samo zaradi ustvarjanja drame. Sama nadaljevanka ni nikoli bila posebej negativna, a vsa ta "nesreča" čez katero so šli liki, je bila dobro definirana, razumljiva. V zadnji sezoni, so šli pa predaleč, oziroma je enostavno preslabo pisanje, drama se dogaja zaradi same drame, ne zaradi likov in okolja v katerem živijo.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar