petek, 4. maj 2012

Star Trek: The Original Series

Pol stoletja je The Original Series potistnil iz primerne znanstvene fantastike svojemu času v camp in shlock. Svet ni dovolj dobro bil premišljen, preslabo je definiran, kar naredi luknje, katerih v teh časih nismo več vajeni. Vseeno pa ohrani veliko šarma, igralci, kemija med njimi, naredijo uživantsko izkušnjo.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar