nedelja, 10. junij 2012

Ed Wood

Ed Wood deluje na veliko nivojih, a tisti ki naredi film dobrega je privzet umetnikov dvom o samem sebi. V Ed Woodovem primeru, ga slednji nima in dela takšne filme kot jih sam želi, ne glede na to kar rečejo drugi. Posnet v črno beli tehniki, kar je super odločitev, z odličnim igranjem Deppa in režijo Burtona, boljšega filma s tem naslovom ne bi mogli posneti.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar