sobota, 9. junij 2012

The Galaxy Invader

Sci fi shlock film vseh shlockov, igranja dejansko ni, slabo posneto, komični efekti, zgodba napisana na papirnatem robčku. Ravno zato ker igranja ni, so rednecki super pri igranju samega sebe, dobro bi še rekel v kar dobro narejenem kostumu nezemljana za tak low budget film. Za vse ljubitelje slabih filmov, ki konkurira Trollu 2 in The Room.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar