Primitiven film za nezahtevno gledalstvo, sicer je slab a mu manjka veliko do tako slab da je smešen. Največja žalost so krvavi in nasilni prizori nafilani s tretje razredni efekt ki kar zapečejo oči. Je pa zelo dobra maska, pa tudi lokacije niso švoh.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar