četrtek, 19. julij 2012

Dragon Age 2

Dragon Age 2 je (pre)hitro narejena igra, z nenaravnimi spremembami znotraj serije, da bi šla mirno čez prebavo največjih fanov. Želeli so zadovoljiti preveč različne okuse a jim nič od tega ni uspelo, akcijsko konzolsko usmeritev in globoko taktično PCja, slednji pa je največ izgubil. Treba je priznati da so šli res daleč od klasične zgodbovne bioware formule, a nekako niso vedeli kaj narediti, pisanje v igri deluje shizofrenično, po eni strani imaš globoke debato, na drugi strani so romance na nivoju najslabšega fanfica kar ga premore internet.

domača stran

Ni komentarjev:

Objavite komentar