Še vedno najboljša aktivna TV oddaja. Vse je na najvišjem nivoju. Lahko bi komentiral da je bila stranska zgodba in preselitev pozornosti na Campbella slaba odločitev, ampak vsakemu karakterju se enkrat posvetijo in tokrat je bil čas zanj, če je bil prejšnjo sezono čas za Peggy.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar