nedelja, 19. avgust 2012

The Dark Knight Rises

Napredovanje zgodbe v triologiji je bilo težko po odlični dvojki, po epskem boju, ki je segal preko samih karakterjev v filozofija boja med redom in anarhijo, ni Nolanu drugega ostalo kot da vse navije na 11 in ustvari svetovno a še vedno osebno krizo znotraj Gothama. Film tako spremeni pol žanra, iz preklosti kjer smo bili Batmana navajeni v zelo osebnih in ideoloških bojih, se tukaj sepremeni v čustven film, kjer se vse gradi in deluje za t.i. "emotinal payoff" zaradi konca triologije. To jim je uspelo dovolj dobro, da zakrijejo kar konkretne luknje znotraj zgodbe, vsaj za večino ljudi.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar