Izjemno spoštujem igre, ki poskušajo nekaj novega, ampak ne morem navijati za nekaj kar je pod nivojem predhodnika, v tem primeru zastonjski Gravity Bone, ob katerem 30FoL deluje kot poceni zlepljeno akcijsko pripovedno norenje po quake 2 engineu. Enostavno se ne morem prepričat da je bila igra vedno mišljena v taki obliki, oziroma če je bila, je bil vedno obstajala v glavi izdelovalca kot nek mod, katerega je na hitro seštancal za ponovno obuditev strani Idle Thumbs. Ne morem pa zanikat da špil vseeno naredi nekaj malokrat videnega v prvoosebnem žanru in je kot take vsak resni ljubitelj eksperimentalnih in drugačnih iger ne more preskočiti.
domača stran
Ni komentarjev:
Objavite komentar