Ne, Carmageddon se ni dobro postaral, slab framerate, slabe animacije, fizika sicer za tiste čase revolucionarna deluje nima instantnega feedbacka, ter je nadzor avtomobilov na limitu nemogoče. Nasilje še vedno je, vendar 2D spriteani ljudje razen, komičnega zvoka, ne dajejo več nekega občutka razen nasmeha, česa se je neuka javnost takrat tako bala. Z odstranitivjo tega šoka in prepovedanega, asocialnega oblaka nad Carmaggedonom, se jasno vidi da je vse skupaj samo zelo ambiciozen tech-demo.
gog.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar