četrtek, 14. februar 2013

Sanctum

Oglaševano prvi hibrid prvoosebne streljačine in t.i. tower defense igre, za solo ali z do štrimi igralci. Igri se čuti neodvisniška majhnost, glede na zmogljiv grafični pogon ki ga uporablja, je le ta neizkoriščen in zlorabljen, barvna paleta je polna primarnih barv, ki naredijo, leveli so zaradi kvadratastih sestavnih delov identični, ter minimalna vizualna razlika med samimi stolpi, naredita iz igre en velik vizualni zmazek. Problemi so tudi v sami prvoosebni akciji, orožja so praktično samo stvari za uničevat, šibrovka je šibrovka, ampak nobenga ni užitek uporabljat, kar bi lahko tudi prenesel na igro, naredi to kar piše na "škatli", a to je tudi vse.

Sanctum

Ni komentarjev:

Objavite komentar