petek, 17. maj 2013

World Rally Championship 3

Prve minute rally igre, so me vedno naučile, da je potrebno biti pazljiv in spoštovati katero koli igro tega žanra, a z vsako minuto spoznavaš da še kar nisi in nisi dosegel meje odpustljivosti obnašanja, dokler ne gre direktno v arkado. Igra je res sestavljena iz nule in mnogo boljša proti predhodnjikom, a so proge nekako brez osebnosti, ovinek za enakim ovinkom, zelo podobno klasičnim Colin McRea Rallyem iz začetka prejšnjega desetletja, z naprednejšo fiziko. S slabo izbiro novih dirkačin na PCju zadnja leta, ni slaba izkušnja, a resni igralci rallyev ste jo že preživeli.

domača stran

Ni komentarjev:

Objavite komentar