Frictional games nadaljujejo z obujanjem mrtvega žanra prvoosebnih pustlovščin v svoji novi igri Amnesia - The Dark Descent v svoji najboljši igri do sedaj. Triologija Penumbra so bila za njih leta učenja kjer so se učili kaj deluje in kaj ne, odpravili so stealth mehaniko ter se osredotočili samo na zgodbo, horror in (enostavne) uganke. Igranje je tako bolj gladko in tekoče, več je vzdušja, čeprav osebno moram priznati da mi je sodobni arktični setting bolj odgovarjal.
domača stran
Ni komentarjev:
Objavite komentar