ponedeljek, 13. september 2010

Command & Conquer 3: Kane's Wrath

Me je razočaral, pričakoval sem več.  Kul je videti C&C 2 enote v 3D, ker se del misij dogaja med C&C 2 in C&C 3, vendar vse ostalo šepa vključno z zgodbo, ki ji tudi Kucan ne more pomagati. V tej igri se je pokazalo da ni vse dobro v studiu EALA ter je bila napoveded za katastrofo v štirici.

domača stran 

Ni komentarjev:

Objavite komentar