ponedeljek, 27. september 2010

Colin McRea: Dirt 2

Najlepša dirkačina na PCjih in verjetno najlepša grafika kar mi je do sedaj izpljunil ATi. Vozi se v redu, pozicija glave (kamere) za armaturno je najboljsa kar jih je blo v Codemasterjevih igrah. Žal pade na sami predstavi, igra je narejena skoraj izključno za X-games generacijo in smo stari fani rally iger prikrajsani, manjkajo nam klasični brzinci, pogrešani v akciji so tudi hillclimbi iz Dirt 1 in priloženi pošastni avtomobili.

domača stran

Ni komentarjev:

Objavite komentar