Z občutkom western nadaljevanke, vendar se dogaja v Južni Dakoti, ki leži ob Atlantiku. Meni ni všeč, westerne sem vedno gledal zaradi akcije, počasna drama ki govori o kurbah, rudarjenju in nelogičnem nasilju ni zame. Za vse ljubitelje krute resničnosti 19. stoletja.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar