petek, 12. november 2010

Call of Duty: Black Ops

Treyarch je spoznal da kvaliteta enoigralskih kampanj v CoDu pada, ker so vedno ene in iste, zato so poskušali narediti nekaj "novega", vdelati Bioshockovo zgodbo in njeno podajanje igralcu. Sliši se boljše proti preteklim CoDom in je "opažen" napredek, vendar igro pusti na cedilu nespremenjen gameplay s preagresivnim respawnom in slabo AI. Temu še dodajmo slabo optimiziranost za PC in imamo najslabši Call of Duty v seriji.

domača stran

Ni komentarjev:

Objavite komentar