Zakaj leta 2010 še vedno potrebujemo 20 urno dolgočasno levelanje z linearnimi in dolgočasnimi fetch questi do pozicije ko lahko igramo kot MMO mi ni jasno. Da, lahko bi debatirali da so LOTROova ciljna skupina novi igralci MMOjev, ki potrebujejo tak dolg uvod, vendar to še ne pomeni da lahko narediš prvih 20 levelov skoraj izključno enoigralskih z enostavno questovsko "fetch" mehaniko najdeno v 15-20 let starih FRPjkah. Dodatne probleme prinese pretirana zakompliciranost z dodatnimi poklici, hobiji, tremi (3!) različnimi denarnimi enotami, slabe, nejasne in nezanimive animacije v boju, vprašljiv vizualni stil, ter plačljivi questi po 22. levelu.
domača stran
Ni komentarjev:
Objavite komentar