nedelja, 20. november 2011

Rise of the Planes of the Apes

Spodoben sci-fi film, gledljiv, luškan, ni preveč neumen da bi žalil gledalca. Franco sicer ne zna drugega igrat kot samega sebe, 3D efekti primatov me niso preveč naudušili a konec koncev kaj še želiš od poletnega sci-fi filma. Vsaj ni bila taka zloraba kot je bil remake z Marky Markom.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar