Spodoben sci-fi film, gledljiv, luškan, ni preveč neumen da bi žalil gledalca. Franco sicer ne zna drugega igrat kot samega sebe, 3D efekti primatov me niso preveč naudušili a konec koncev kaj še želiš od poletnega sci-fi filma. Vsaj ni bila taka zloraba kot je bil remake z Marky Markom.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar