Trend obujanja starih franšiz v filmih se nadaljuje in s svojo nekvaliteto in primitivnostjo film ne upraviči svojega obstoja. Če gledamo iz nostalgije, je ne obudi ker poznamo samo 5 smrkcev in se ne dogaja v znanem fantazijskem svetu, če bi radi 3D efekte, to spet niso, ker je rokovanje ljudi s 3D nerodno, smešno, bizarno... Ma važn da imajo TV igralci kaj za počet poleti.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar