sobota, 17. december 2011

Dexter (6. sezona)

Najslabša sezona do sedaj, padanje kvalitete celotne serije je opazno po 3. sezoni, ideja se je izpela, karakter samo še minimalno napreduje, tudi po smrti svoje žene ni za opazit nobene spremembe v njegovem obnašanju. Predstavitev antagonista je primitivna, zvesti gledalec bo že v prvi ali drugi sezoni pogrunta "foro", nato pa samo še čakanje preko 10ih epizod kdaj bo to pogruntal Dexter. Dodatek vere je bizaren, Dexter so 4. sezone predstavljal kot hladnokrvnega science geeka, kar naekrat ga pa znaima vera in bog, ter celo pošlje otroka v katoliški vrtec.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar