sobota, 17. december 2011

Sons of Anarchy (4. sezona)

Po medli tretji sezoni, je četrta najboljša v seriji, karakterji napredujejo, splekte se razčistijo, končali so skoraj vse zgodbe, karakterji napredujejo. Avtorji so zelo lepo očistili svojo paleto in predstavili prazen pladenj za potencialno 5. sezono. Mogoče celo malce preveč, zadnjemu kadru manjka samo še pentlja.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar