nedelja, 25. marec 2012

Star Trek Online

Star Wars: TOR so mi pokazali kako dobra in drugačna igra je STO proti ostalim igram v svojem žanru. Igranje s svojim likom se zadovoljivo približa tretjeosebnim streljačinam, boji z ladjami pa uporabljajo osnovno logiko sledjega, kritično je obračanje, postavljanje svoje ladje glede na nasprotnikovo, hitrost, orožje ter doseg slednjega v dolžini in kotu, vse logično in pametno zastavljeno. Kar pa ne morem reči o bugih same igre, kot tudi dejstvu da je vsebina za višje levele zelo boga in razen največjih trekkijev igro nehajo vsi igrat do naslednje nadgradnje.

Ni komentarjev:

Objavite komentar