V drugi sezoni je TV serija dobilo shizofrenično osebnost, želi hkrati biti za širok krog ljudi, pač HBO, a hkrati zadovoljiti fane originalnega stripa. To ni možno, siljenje motivov iz stripa v TV serijo, katere glavna zgodba nima več veliko skupnega, bo obrodilo samo pritoževanje z obeh strani in kratenje kreativne svobode, ki bi proizvedla čim boljši izdelek. Najlepši primer tega je večplastno klanje zgodbe in karaterjev na koncu druge sezone, tako primitivnega "ne rabimo novih oseb iz 2. sezone" nisem videl že od Lost-a in "repnih" potnikov.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar