Hank v tej sezoni končno dojame kako živijo ljudje okoli njega, kako nima skoraj nobenega vpliva na njihovo življenje in jih mora pustiti da živijo po svoje naprej. Enostavna zgodba, slišana že večkrat, a drugam Hanka niso mogli peljati, razen tega mu je ostala samo še stagnacija. Če so preko sezoni imeli nek nivo minimalne uporabe generičnosti, so šli z zadnjim delom v ekstreme hollywoodskih (ne)srečnih koncev, kar se lahko opraviči samo v kakšnem "meta" pogledu.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar