Odlično ustvarjena atmosfera, svet da res občutek da je to nemčija po drugi svetovni, odlično izbrane in obdelane lokacije, nemški radio, ki se včasih vsili pa to samo še potrdi vključno s finalom svetovnega pokala in nemškim ponovnim vzponom. Ker jim je uspelo to tako dobro in realistično prikazat na veliko načinov, je skoraj malce škoda uporabiti tako dobro delo na ekscentričnem režiranju Fassbinderja, ki je pripravljen logiko dogodkov in obnašanja ljudi žrtvovati za odlične izgledajoče pogovore, posnetke, kadre. S tem ni nič narobe, a vizualni realizem ki ga je nekdo tako dobro poustvaril, Fassbinderjev stil naredi nepomembnega, nepotrebnega.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar