nedelja, 1. julij 2012

The Grey

The Grey samega sebe jemlje za resen big budget akcijski triller z dobrim igralcem, kar pa še daleš ni, saj z uporabo poceni CG efektov in zasmehljivo zgodbo izgubi vso avtoriteto izpeljave žanrskega filma. Filmi bi se lahko opravičil z dobro akcijo, a se ne ker je razen v eni sekvenci s skakanjem na drevesa, slednja preslabo in prehitro (beri, poceni) prikazana, tako da nikoli ne veš kaj natančno se dogaja. Težko je rečt kaj so tukaj počeli, če bi ugibal so hoteli samo narest fake triller in privabt folk gledat ker je nastopa not Neeson, ker je to nekakšen pokazatelj da bo film dobr (star wars ep 1 anyone?).

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar