Minimalne spremembe proti dvojki, a ima nekatere podrobnosti spremenjene, oglaševani in opevani "biti badass od prve minute naprej" so dobro izpeljali, igra spoštuje tebe in tvoj čas, vse kar ti ponudi je kratko in zabavno, skoraj že na nivoju flash arkadnih iger. To je hkrati največji problem SR3, nič nima do ponatankosti izdelano in razvito, obnašanje avtomobilov, letenje z letali, celo osnovno streljanje ni zadovoljivo, vse se namreč gradi na instantni gratifikaciji igralca, z njegovim minimalnim trudom in inputom. Če znate pogoltnt ta "pandering", vam bo všeč, a to je subjektivno.
domača stran
Ni komentarjev:
Objavite komentar