četrtek, 5. julij 2012

Shame

Shame je foherski film, vsa njegova briljatnost je v kompletni kinematografiji, igranju ter voaerski ljubiteljski psihologiji gledalca.  V vsem omenjem briljira in zato je pripravljen žrtvovati tudi zgodbo, je počasna in nemoteča, da se lahko osredotočimo na Fassbanderjevo igranje in McQueenovo režijo. Žal ga to vse naredi okusnega samo za ozek krog ljudi, nekaj podobnega kot je z Tree of Life.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar