Zanimiva je direktna primerjava z Dark Horseom, oba sta wacky romantična filma, a je PDL brez neke filozofske pridige, ampak se posveti zgodbi in osebam ter gradi na njih. In to zelo uspešno, sploh s Sandlerjem, ki zna zelo dobro igrati ekscentrično neumne ljudi. Pač obrtniško dobro zamišljen film, ljudi ki vejo kaj so počei, kar pri DHju tega ne morem reči.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar