ponedeljek, 20. avgust 2012

The Mill and the Cross

Vizualno stilsko izjemno lep film, za gledat, počasi, umirjeno z užitkom. Nič od tega pa trenutne generacije z ADDjem ne prenesejo tako da je ozek krog gledalstva samoumeven. Težko ga je skritizirat, svojo načastnost in način prikazovanja tisto nekaj malega zgodbe je narejeno z občutkom in neko logiko, katero težko spodbijaš.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar