Vizualno stilsko izjemno lep film, za gledat, počasi, umirjeno z užitkom. Nič od tega pa trenutne generacije z ADDjem ne prenesejo tako da je ozek krog gledalstva samoumeven. Težko ga je skritizirat, svojo načastnost in način prikazovanja tisto nekaj malega zgodbe je narejeno z občutkom in neko logiko, katero težko spodbijaš.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar