Prva prava 3D streljačina daje zanimiv vpogled v čas, ko še ni bilo zapisanih pravil kako morajo zgledati ta žanr, je nekakšen prvi poskus, ki je bil od tal spremenjen in nadgrajen v nadaljevanju. Tako Quake 1, sploh pa njegova razširitvena paketa izpadeta kot mrtva veja te osnovne ideje. A vseeno, igra nima samo arheološke vrednosti, je mnogo bolj zabavna in pametna kot nas prepričujejo novodobni oldskul naslovi, sem prepričan da sem v Q1 več taktike in razmišljanja uporabljal kot v Serious Sam 3.
domača stran
Ni komentarjev:
Objavite komentar