ponedeljek, 17. september 2012

Snow White and The Huntsman

Sovražim uporabljat to besedno zveto, a SW je res svež veter v žanru preokupiranem s poceni CGjem, ki te prehitro vrže iz filma zaradi svoje cenenosti. Da tukaj je tudi, a je res nadležna samo ena scena, povsod drug je izpeljano okusno in enako lahko trdim za zgodbo, da so jo dovolj spremenili, da ima občutek nove, a imaš še vedno motive originalne zgodbe. Popoln uspeh za to kar so se lotili narest.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar