Bethesda je z mešanimi rezultati poskušala slediti Biowareu in narediti pajdaša, do katerega bi lahko celo nekaj čutil. Celoten dodatke je velik za DLC in razumem zakaj hočejo zanj 20€, vendar so nakazali prevelike želje kaj želijo narediti s Serano, ter jim lahko očitamo samo lenobo in premalo skrbi za kosanje z razmerji, ki nam jih pričara Bioware. Tako težko priporočam DLC pri tej ceni, dali so veliko dela vanj, a se vidi da ne vejo kaj delajo ko zapustijo svom comfort zone.
domača stran
Ni komentarjev:
Objavite komentar