sreda, 3. oktober 2012

The Raid Redemption

To je verjetno najboljši akcijski film posnet v zadnjih letih. Ima sicer svoje pomankljivosti, a je dovolj inteligenten da te ne žali in dovolj jasno posnet brez shakey cam-a, da lahko občuduješ pretepanje in akcijo, ter dobro veš kaj se dogaja v samem pretepaškem boju. Mogoče zamerim filmu samo to, da nivo inteligence prehitro pada preko filma, ko v prvi polovici še poskušajo obrazložit zakaj se tak shit dogaja, v drugem to neha in se osredotoči samo še na akcijo.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar