nedelja, 11. november 2012

Angst essen Seele auf

Končno sem začel verjeti v genialnost Fassbinderja, posneti tak film, 2 leti bo OI v Berlinu, pomeni da moraš met jajca in vedt kaj počneš. Najbolja odločitev Fassbinderja je slabo, skoraj leseno igranje Alija postavil filmu v prid, ker je obrkožen s spodobnimi igralci njegova drugačnost še bolj zija ven iz filma, a Alijeva kljub temu njega pasivnost, zgubljenost, mučeništvo, prijaznost naredi dobro predstavljeno in verjetno osebo. To je najboljši primer gverilskega snemanja, okoliščine prirediš svojim slabim lastnostim, ter delujejo tebi v prid.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar